Model: MAX 3 na wkłady
Zniczomat mechaniczny marki "Zniczomat24.pl"

Zniczomat MAX 3 na wkłady

Automat marki Zniczomat24.pl, wyposażony został w półkę o dużych komorach na duże wkłady oraz w dwie półki na mniejsze wkłady. 
Całkowita pojemność 75 sztuk asortymentu.

  • Półka na wkład duży (21 szt.wkładów) – 1
  • Półka na wkład mały (27 szt.wkładów) – 2

Maszynę zniczomatu wykonano z masywnej kwasoodpornej stali nierdzewnej oraz wyposażono w najlepsze na rynku wrzutniki o podwyższonej niezawodności.

Zniczomat MAX 3 na wkłady marki Zniczomat24.pl działa bez użycia prądu jest napędzany siłą rąk jak pozostałe nasze zniczomaty. Mechanizm zębaty zainstalowany w urządzeniu obraca półką z wybranym asortymentem, a w oknie wyłania się kolejna komora z produktem następująca po pustej. Kiedy zakupiony znicz zostaje zabrany komora pozostaje pusta. Dzieje się tak aż do momentu kolejnego zakupu. Zniczomat MAX 3 na wkłady przyjmuje podczas jednego zakupu jedną monetę. W automacie można sprzedawać produkty za 1, 2 lub 5 złotych oraz za 0.50, 1 i 2 euro. Mechanizmy urządzenia mogą obsługiwać również inne waluty (po wcześniejszym uzgodnieniu).

Istnieje możliwość dostosowania wymiarów Zniczomatu np: szerokości półek na życzenie klienta, pojemność urządzenia uzależniona jest wówczas od szerokości półek.

„Zniczomat MAX 3 na wkłady” produkowany jest w Polsce. Producentem automatu do sprzedaży zniczy i wkładów jest  firma Zniczomat24.pl

Dostępność, niezawodność, wygoda i estetyka

Model biznesowy oparty o Zniczomat24.pl jest bardzo prosty. Dowiedz się jak działa!