Model: 5ECO na 1 znicz
Zniczomat mechaniczny marki "Zniczomat24.pl"

Zniczomat 5ECO na jeden znicz

Automat marki Zniczomat24.pl, wyposażony został w półkę o dużych komorach na znicze, w jedną półkę na wysokie wkłady oraz w trzy półki na mniejsze wkłady.
Całkowita pojemność 115 sztuk asortymentu.

  • Półka na znicz (13 szt.wkładów) – 1
  • Półka na wkład duży (21 szt.wkładów) – 1
  • Półka na wkład mały (27 szt.wkładów) – 3

Maszynę zniczomatu wykonano z masywnej kwasoodpornej stali nierdzewnej oraz wyposażono w najlepsze na rynku wrzutniki o podwyższonej niezawodności.

Zniczomat 5ECO na jeden znicz działa bez użycia prądu jest napędzany siłą rąk jak pozostałe nasze zniczomaty. Mechanizm zębaty zainstalowany w urządzeniu obraca półką z wybranym asortymentem, a w oknie wyłania się kolejna komora z produktem następująca po pustej. Kiedy zakupiony znicz zostaje zabrany komora pozostaje pusta. Dzieje się tak aż do momentu kolejnego zakupu znicza. Zniczomat 5ECO na jeden znicz marki Zniczomat24.pl przyjmuje podczas jednego zakupu jedną monetę. W automacie można sprzedawać produkty za 1,2 lub 5 złotych oraz za 0.50, 1 i 2 euro. Mechanizmy urządzenia mogą obsługiwać również inne waluty (jest to możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu z producentem).

Istnieje możliwość dostosowania wymiarów Zniczomatu np: szerokości półek na życzenie klienta, pojemność urządzenia uzależniona jest wówczas od szerokości półek.

„Zniczomat 5ECO na 1 znicz” produkowany jest w Polsce. Producentem automatu do sprzedaży zniczy i wkładów jest  firma Zniczomat24.pl

Dostępność, niezawodność, wygoda i estetyka

Model biznesowy oparty o Zniczomat24.pl jest bardzo prosty. Dowiedz się jak działa!

Zamów Zniczomat

Zamów Zniczomat już dziś. Wypełnij formularz zamówienia a my skontaktujemy się z Tobą