O nas
Jesteśmy liderem na krajowym rynku zniczomatów

Posiadamy bogate doświadczenie, dzielimy się swoją wiedzą by nasi klienci odnieśli sukces!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie jako czołowy producent zniczomatów. Od początku istnienia firmy budowaliśmy własną sieć Zniczomatów i poszukiwaliśmy najlepszych rozwiązań, by ten model biznesowy uczynić bardziej opłacalnym i skutecznym. Dziś oprócz własnej sieci zniczomatów marki: Zniczomat24.pl, prowadzimy także otwartą sprzedaż na rynek zewnętrzny. Nasz produkt stanowi zdecydowaną większość na polskich cmentarzach. Zniczomaty naszej produkcji są bardzo popularne w kraju, ale także dobrze znane w Europie, jak choćby u naszych sąsiadów na Litwie czy na Słowacji.

Dowiedź się dlaczego warto zainteresować się naszymi zniczomatami?

Zniczomat24.pl to rentowna inwestycja, która zapewni stały i stabilny dochód 

Dlaczego Zniczomaty stają się popularne?
Zniczomaty, czyli automaty, które sprzedają wkłady do zniczy w ostatnich latach cieszą się coraz większym zainteresowaniem, pytanie dlaczego tak się dzieje? Skąd takie ogromne zainteresowanie własnie tymi urządzeniami? Odpowiedź wydaje się być bardzo prosta: rentowna inwestycja dla właścicieli automatów oraz wygoda dla każdego, kto odwiedzając cmentarz korzystał ze Zniczomatu, bez ograniczeń o dowolnej porze i godzinie. 

Idea powstania marki „Zniczomat24.pl”
Nowe tendencje i nowoczesne rozwiązania docierają do miejsc szczególnych, a takim miejscem niewątpliwie jest cmentarz. Tradycyjne stoiska ulokowane zazwyczaj przed wejściem na teren cmentarzy stają się coraz mniej rentownym, opłacalnym przedsięwzięciem finansowym. Zniczomat24.pl jest odpowiedzią na tę tendencję, zmienia sposób postrzegania dystrybucji wkładów do zniczy. Automat bezobsługowy, sprzedaje wkłady 24 godziny na dobę, bez wysiłku i zaangażowania właściciela urządzenia. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie w mniejszych miejscowościach gdzie dostęp do wkładów często bywa ograniczony. Zniczomat firmy Zniczomat24.pl to prosty design, subtelna forma, która nie ingeruje w przestrzeń i architekturę krajobrazu danego miejsca. Nasze automaty są zaprojektowane z myślą o osobach starszych, niepełnosprawnych czy nawet dzieciach. Konstruując nasze Zniczomaty priorytetowo potraktowaliśmy długi czas bezawaryjnej eksploatacji urządzenia. Na wszystkie elementy wykonane ze stali kwasoodpornej otrzymują Państwo 5-letnią GWARANCJĘ. Nasze Zniczomaty są urządzeniami całkowicie mechanicznymi, dlatego działają bez prądu, są trwałe i niezawodne.

Dowiedź się więcej, dlaczego warto zainwestować w Zniczomat24.pl, kliknij:  /dlaczego-warto

Zniczomat24.pl

to sprawdzone rozwiązania

0
lat doświadcznia
0
ponad zadowolonych klientów
0
Zrealizowanych zamówień

Zniczomat24.pl to przede wszystkim niezawodny i bezawaryjny automat do zniczy. Jest prosty w obsłudze i estetycznie wykonany. Posiada elegancki i minimalistyczny wygląd, który nie narusza charakteru danego miejsca np. cmantarza.

Dostępność

Nasze zniczomaty to urządzenia, które charakteryzują się niezawodnością i dostępnością! Działają 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie i ogromna oszczędność czasu, szczególnie w okresie świątecznym. Postawienie  zniczomatów tj. automatów do zniczy w okolicy cmentarzy to duże udogodnienie dla wielu odwiedzających groby swoich bliskich. 

Solidność

Zniczomaty naszej firmy charakteryzuje wysoka jakość materiałów użytych do produkcji automatów. Urządzenie jest wytrzymałe i solidnej konstrukcji. Jego dodatkowym atutem jest też estetyczny wygląd. Do tej pory nawiązaliśmy współpracę z wieloma urzędami, gminami oraz parafiami. Do dzisiaj stoją na ich terenie nasze zniczomaty, które są w pełni sprawne i funkcjonalne!

Nasze automaty sprzedające wkłady do zniczy to lider w branży zniczomatów. Postaw na sprawdzoną jakość i wybierz Zniczomat24.pl