Zniczomat24.pl
Inwestycja na lata, która się opłaca!

Posiadanie automatu do sprzedaży wkładów i zniczy jest sprawdzonym sposobem inwestowania pieniędzy

Poznaj prosty sposób na zbudowanie własnej sieci automatów do zniczy

Pomagamy początkującym i dzielimy się zdobytą wiedzą i doświadczeniem w branży

INWESTUJESZ BEZ RYZYKA

Zniczomat naszej marki ZNICZOMAT24.PL to inwestycja długofalowa, która pracuje przez dłuższy okres czasu przynosząc właścicielowi stały dochód!

OSZCZĘDZASZ CZAS

Czas spędzony tzw. doglądaniu i dbaniu o zniczomat zależy tylko od właściciela urządzenia i dodatkowo możne stać się jego źródłem dochodu!

DOSTAJESZ POMYSŁ

Wszystko już zostało przemyślane, a Ty dostajesz gotowy i sprawdzony pomysł na swój biznes. Tylko od Ciebie zależny czy go rozwiniesz!

SPRAWDZONA MARKA

Postawiliśmy na wysoką jakość materiałów, bezpieczeństwo i użyteczność, która została zauważona przez konsumentów.

Dlaczego warto inwestować w markę: Zniczomat24.pl?

Posiadanie nowoczesnych automatów vendingowych do zniczy jest sprawdzonym sposobem inwestowania pieniędzy. Budowanie własnej lokalnej (i nie tylko) sieci automatów do sprzedaży wkładów do zniczy, opiera się na bardzo prostym modelu:

  • Inwestycja, która się opłaca
   Zniczomat24.pl stanowi dobrą i pewną inwestycję na lata! W niedługim czasie inwestycja zwraca się. Koszty początkowe zakupu urządzenia, które są stosunkowo niewielkie szybko zostają spłacone. Automat vendingowy do zniczy, pracuje później przez długie lata przynosząc stały dochód niewielkim wysiłkiem.
  • Oszczędność Twojego czasu

   Czas spędzony na nadzorowaniu urządzenia – zniczomatu zależy od Ciebie. Stanowić może dodatkowe źródła dochodu albo może stać się pełnowymiarowym przedsięwzięciem – uzależnione jest to przede wszystkim od lokalizacji i ilości Twoich maszyn.

  • Kompleksowy pomysł na biznes
   Zakup urzadzenia do sprzedaży zniczy i wkładow do zniczy to dziecinnie prosty i sprawdzony model biznesowy. Budując swoją sieć zniczomatów wykreowaliśmy „nowy biznes”, który doskonale sprawdza się na krajowym i europejskim rynku.

  • Dostępność, estetyka i niezawodność! To marka Zniczomat24.pl
   Nasze zniczomaty stają się coraz bardziej rozpowszechnione na cmentarzach w całej Polsce. Są widoczne także na terenie państw Unii Europejskiej. Setki klientów zaufało naszej marce, która jest obecnie najbardziej rozpoznawalna na krajowym rynku. Zawsze stawiamy na jakość i prostotę obsługi, dlatego klienci często wybierają naszą ofertę.

Oferujemy wsparcie i przekazujemy nasze doświadczenie w budowaniu sieci zniczomatów na każdym szczeblu przedsięwzięcia. Zapewniamy pomoc podczas dokonania wyboru urzadzenia. Dajemy 5-letnią gwarancję na wszystkie elementy wykonane ze stali kwasoodpornej.