Dlaczego warto, zainwestować we własny zniczomat?

Posiadanie nowoczesnych automatów do zniczy jest sprawdzonym sposobem inwestowania pieniędzy. Budowanie własnej lokalnej sieci automatów do sprzedaży wkładów do zniczy, opiera się na bardzo prostym modelu:

 • Inwestycja, która się opłaca
  Zniczomat24.pl stanowi dobrą i pewną inwestycję na lata! W niedługim czasie inwestycja szybko się zwraca. Koszty początkowe zakupu urządzenia, które są stosunkowo niewielkie i szybko zostają spłacone. Automat do zniczy pracuje później przez długie lata, przynosząc stały dochód niewielkim wysiłkiem.
 • Oszczędność Twojego czasu
  Czas spędzony na nadzorowaniu urządzenia – zniczomatu zależy od Ciebie. Stanowić może dodatkowe źródła dochodu albo może stać się pełnowymiarowym przedsięwzięciem – uzależnione jest to przede wszystkim od lokalizacji i ilości Twoich maszyn.
 • Kompleksowy pomysł na biznes
  Zakup urządzenia do sprzedaży zniczy i wkładów do zniczy to dziecinnie prosty i sprawdzony model biznesowy. Budując swoją sieć zniczomatów, wykreowaliśmy „nowy biznes”, który doskonale sprawdza się na krajowym i europejskim rynku.
 • Dostępność, estetyka i niezawodność! To marka Zniczomat24.pl
  Nasze zniczomaty stają się coraz bardziej rozpowszechnione na cmentarzach w całej Polsce. Są widoczne także na terenie państw Unii Europejskiej. Setki klientów zaufało naszej marce, która jest obecnie najbardziej rozpoznawalna na krajowym rynku. Zawsze stawiamy na jakość i prostotę obsługi, dlatego klienci często wybierają naszą ofertę.