Automaty
Zniczomat mechaniczny marki "Zniczomat24.pl"

Niezawodne automaty do sprzedaży zniczy i wkładów

Poznaj nasze modele

Automat marki Zniczomat24.pl  podzieliliśmy na dwa rodzaje. Podział dotyczy ilości zniczy i wkładów: Zniczomat MAX 5 na jeden znicz i wkłady oraz na automat o nazwie Zniczomat MAX 3, który zawiera komory tylko na wkłady do zniczy.

Jak działa "Zniczomat Mechaniczny" marki Zniczomat24.pl?

Automat działa bez użycia prądu, a więc jest napędzany siłą rąk. Mechanizm zębaty obraca półką z odpowiadającym sobie asortymentem, a w oknie wyłania się kolejna komora z produktem następująca po pustej komorze. Po zabraniu zakupionego produktu: znicza lub samego wkładu, komora pozostaje pusta aż do momentu kolejnego zakupu. 

 Mechanizmy naszego automatu do sprzedaży zniczy czy wkładów, przyjmują podczas jednego zakupu jedną monetę.

W Zniczomat24.pl można sprzedawać produkty za 1, 2 lub 5 złotych oraz za 0.50, 1 i 2 euro. Mechanizmy urządzenia mogą też obsługiwać inne waluty! (Wcześniej prosimy o kontakt w tej sprawie)

Nowość! Płatność elektroniczna

Nowości w 2019 roku! Zniczomat24.pl poszerzają swoją ofertę o nowe modele automatów, które będą  posiadały funkcję płatności elektronicznej. Już niebawem w sprzedaży pojawią się nowe modele Zniczomatów wyposażone w nowoczesne systemy dokonywania płatności. Obserwuj nas na profilach społecznościowych i bądź na bieżąco!

Dostępność, niezawodność, wygoda i estetyka

Model biznesowy oparty o Zniczomat24.pl jest bardzo prosty. Dowiedz się jak to działa!

Zniczomat24.pl to wysoka jakość w rozsądnej cenie

Oferta firmy Zniczomat24.pl dopasowana została do potrzeb każdego klienta! Istnieje nawet możliwość dostosowania szerokości półek według indywidualnej sugestii. Na naszej stronie internetowej pod adresem: www.zniczomat24.pl znajdą Państwo wszystkie niezbędne produkty, informacje i składowe by z sukcesem prowadzić swój innowacyjny biznes, własną sieć Zniczomatów. Decydując się na zakup naszych Zniczomatów mogą Państwo liczyć na wysoką jakość usług i kompleksowe wsparcie w budowaniu swojego przedsięwzięcia. Oprócz profesjonalnego doradztwa zapewniamy najwyższą jakość materiałów, które stanowią o niezawodności naszych automatów. Nasze maszyny wykonujemy z bardzo masywnej, kwasoodpornej stali nierdzewnej. Urządzenia wyposażone są w najlepsze na rynku wrzutniki, renomowanej firmy o podwyższonej niezawodności!
Warto zaufać sprawdzonym rozwiązaniom i wybrać najlepszą ofertę!
Postaw na Zniczomat24.pl – lidera w branży automatów vendingowych do sprzedaży zniczy i wkładów.